Par mums

Projekts SKRUVPALIS.lv tika uzsākts, lai ieviestu zināmu kvalitātes standartu nozarē un informētu klientus par skrūvpāļu kvalitātes prasībām. 

Skrūvpāļu ražošanu veic "Marmors group" kompānija SIA Tetralia.

Skrūvpāļu instalāciju un montāžu veic kompānija SIA "RST Skrūvpāļi".

Pašlaik "Marmors group" ir lielākais skrūvpāļu ražotājs Latvijā, kā arī mēs savus ražojumus eksportējam uz Skandināvijas valstīm. Plašāk par uzņēmumu ''Marmors Group'' mājas lapā: ŠEIT.

 

Kvalitāte atbilstoši EN 1090 standartiem

Katram mūsu izstrādājumam spējam nodrošināt augstāko kvalitāti un tās apliecinošu dokumentāciju- Ekspluatācijas īpašību deklarāciju ar CE sertifikātiem, kurā tiek norādīta izmantoto materiālu atbilstība un profesionālās kompetences paaugstināšanā iegūtie sertifikāti. 

Šobrīd esam sasnieguši augstu profesionālo kvalifikāciju un strādājam pēc EN 1090, kas nodrošina EXC3 un EXC4 klasei atbilstošu produkcijas ražošanas kvalitāti (Inspecta Latvia).

  • Piedāvājam arī sertificētu vizuāla testa (VT) un magnētiskā testa (MT) pārbaudes (Level 2, Level 3).
  • Pēc klienta vēlmēm mūsu sadarbības partneris skrūvpāļu instalēšanā piedāvā skrūvpāļu slodzes pārbaudi objektā. Šo pārbaudi veic noslogojot skrūvpāli ar spiedienu, kas atbilst projektā norādītajam svaram. Ja skrūvpālis pārbaudi neiztur, tad to pagarina un skrūvē dziļāk. Ja objekta specifika to prasa veicam arī pārbaudi uz izraušanu.
  • Mūsu ražotie skrūvpāļi ir ar CE marku un izgatavoti ar atbildību par padarīto pēc EN 1090 standarta prasībām, ko pielieto visām nesošajām būvkonstrukcijām. Tā kā Latvijā nav izstrādāti nacionālā vai Eiropas standarta, kas nosaka skrūvpāļu kvalitātes un ražošanas prasības, mēs ražojam un projektējam skrūvpāļus atbilstoši Nīderlandes standartiem. Šuves pārbauda neatkarīga uzraudzības institūcija - TÜV NORD

Mūsu klienti, sadarbības partneri

11
GADU PIEREDZE
80
PROJEKTI GADĀ
300 000
tūkst. EUR APGROZĪJUMS GADĀ 
3000
GAB. SKRŪVPĀĻI GADĀ

Mūsu darba kolektīvā esam atlasījuši jomas profesionāļus, nodrošinot pasūtījumu ātru un kvalitatīvu izpildi!